Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Kłodzko to jedno z najpiękniejszych miast Dolnego Śląska z bogatą ponad 1000-letnią historią, w której swoją obecność zaznaczyli Czesi, Niemcy i Polacy. Te trzy kultury wpłynęły na rozwój miasta, jego życie gospodarcze i społeczne, a także na jego kształt i charakter. Współcześnie Kłodzko jest centrum turystycznym i kulturalnym Kotliny Kłodzkiej, stolicą powiatu kłodzkiego. Oferuje tak wiele atrakcji, że każdy znajdzie tu coś dla siebie: młodsi i starsi, miłośnicy aktywnego wypoczynku i szukający spokoju, wielbiciele militariów, historii i kultury.

Okiem kamery czyli Kłodzko OnLine. Obraz z kamer w żaden sposób nie jest rejestrowany. Nie przechowujemy zapisanego materiału. Dołożyliśmy wszelkich starań aby obraz z kamer był dostępny cały czas. W przypadku problemów technicznych skontaktuj się z nami.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Coraz więcej inwestycji w Kłodzku powstaje dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej. Niektóre inwestycje oddawane są do użytku inne właśnie się rozpoczynają. Wszystkie mają jeden cel - poprawę jakości życia mieszkańców związanej z zamieszkaniem, pracą i inwestowaniem.

Projekty finansowane z Funduszy Unijnych realizowane w Kłodzku

 

Regionalny Program Operacyjny dla Województwa Dolnośląskiego 2014-2020

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ)

Program Interreg V-A Republika Czeska – Polska

Fundusz Mikroprojektów w Euroregionie Glacensis