Kłodzko - www.klodzko.pl

Od dziś można zwiedzać górną część Twierdzy Kłodzko.

Twierdza czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00-16.00 (ostatnie wejście o godz. 15.00) i od piątku do niedzieli w godzinach 10.00-18.00 (ostatnie wejście o godz. 17.00).

Zwiedzanie odbywa się bez przewodnika. Przy wejściu otrzymają Państwo „Przewodniki kieszonkowe”, dzięki którym będziecie mogli poznać naszą fortyfikację.

Możliwe jest wejście w maksymalnie 6-osobowych grupach (osoby wspólnie zamieszkujące lub przebywające ze sobą na co dzień), odległość pomiędzy kolejnymi grupami powinna wynosić minimum 15 metrów.

Należy także pamiętać o takich zasadach jak: zakrywanie ust i nosa, unikanie dotykania eksponatów, wyposażenia Twierdzy

Zachęcamy do korzystania z zakupu biletów przez internet, jest to możliwe poprzez stronę https://bilety.twierdza.klodzko.pl/

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!