Gmina Miejska Kłodzko, jako jeden z partnerów projektu pn. „Ziemia Kłodzka – czyste powietrze (wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w lokalach i budynkach mieszkalnych na terenie: Dusznik Zdrój, Kłodzko Miasto, Kudowa Zdrój, Lewin Kłodzki, Szczytna, Złoty Stok, Polanica Zdrój)” otrzymała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 na wymianę wysokoemisyjnych źródeł ciepła przez zainteresowanych mieszkańców.

Obecnie trwa procedura podpisania umowy o dofinansowanie projektu. Następnie zostaną opracowane procedury naboru oraz formularze wniosków, które mieszkańcy będą składać w wyznaczonym terminie w Urzędzie Miasta w Kłodzku.

OBECNIE NIE JEST PROWADZONY NABÓR WNIOSKÓW DLA MIESZKAŃCÓW.

PROSIMY RÓWNIEŻ NIE MYLIĆ ANKIET WYPEŁNIANYCH PRZEZ MIESZKAŃCÓW, W CELU PRZYGOTOWANIA WNIOSKU O DOFINANSOWANIE PROJEKTU,  ZE ZŁOŻONYM WNIOSKIEM  O PRZYZNANIE GRANTU NA WYMIANĘ WYSOKOEMISYJNEGO ŹRÓDŁA CIEPŁA.

Informacja o rozpoczęciu naboru Wniosków wśród mieszkańców oraz jego zasadach ukażą się na naszej stronie internetowej: www.klodzko.pl, lokalnych mediach oraz mediach społecznościowych.

W przypadku pytań osoba do kontaktu to pani: Karolina Kociubińska- podinspektor ds. gospodarki odpadami komunalnymi, tel. 74 865 46 27, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..