Kłodzko - www.klodzko.pl

Konkurs plastyczny na projekt „Eko-mural” w ramach projektu Podkowa Leśna = Human Smart Town

Przedmiotem konkursu jest wykonanie projektu „Eko-mural” obejmującego odpowiedź na pytanie: Jak skutecznie można walczyć ze smogiem? W ramach konkursu należy stworzyć pracę plastyczną – plakat w dowolnej technice (rysunek, obraz, grafika komputerowa, kolaż itd.).

Murale według zwycięskich projektów zostaną wykonane na budynkach Szkoły Podstawowej w Podkowie Leśnej przez Urząd Gminy Podkowa Leśna farbami pochłaniającymi dwutlenek węgla.

Konkurs zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach:

  • uczniowie szkół ponadpodstawowych z listy miast uczestniczących w konkursie Human Smart Cities (kat. młodzież szkolna),
  • osoby dorosłe zamieszkałe w miastach uczestniczących w konkursie Human Smart Cities (kat. osoby dorosłe),
  • osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą lub inne podmioty (w tym nie posiadające osobowości prawnej) mające siedzibę w miastach uczestniczących w konkursie Human Smart Cities Prace konkursowe należy przesyłać do 31 grudnia 2021 r.

 

Więcej informacji w Regulaminie Konkursu.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!