Kłodzko - www.klodzko.pl

Burmistrz Miasta Kłodzka informuje, iż od dnia 5 lipca 2022 roku do 30 września 2022 roku na terenie Gminy Miejskiej Kłodzko będzie przeprowadzana inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest przez firmę Eko – Team Konsulting z Bieska-Białej.

W związku z tym Burmistrz Miasta Kłodzka zwraca się z prośbą do właścicieli posesji zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kłodzko o udostępnienie posesji w celu dokonania oględzin i ewentualną pomoc w wypełnieniu ankiety inwentaryzacyjnej.

Ankieterzy przeprowadzający inwentaryzację będą mieć ze sobą imienne upoważnienia wystawione przez Burmistrza Miasta Kłodzka i w razie potrzeby można ankietera wylegitymować.

Ankieterzy będą pracować w godzinach 10.00 – 18.00.

Przewidywany termin zakończenia inwentaryzacji określono na 30 września 2022.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z przedstawicielem firmy, który wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z inwentaryzacją, oraz kwestiami związanymi z wyrobami zawierającymi azbest.

Kontakt do firmy prowadzącej inwentaryzację: Agnieszka Chylak tel. 513 100 869

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do właścicieli nieruchomości, na terenie których składowane są wyroby zawierające azbest w miejscach niewidocznym lub w przypadku nieobecności właścicieli o kontakt w firmą prowadzącą inwentaryzację w celu indywidualnego ustalenie terminu oględzin i przeprowadzenia inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest z Panią Agnieszką Chylak pod numerem tel. 513 100 869.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!