Kłodzko - www.klodzko.pl

Informuję, iż w wyniku przeprowadzonego konkursu na stanowisko dyrektora Kłodzkiego Ośrodka Kultury w Kłodzku został wybrany Pan Tomasz Lasek zam. w Krosnowicach

Uzasadnienie:
Pan Tomasz Lasek spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o konkursie, Przedstawił spójną i ciekawą koncepcję funkcjonowania i rozwoju Kłodzkiego Ośrodka Kultury w Kłodzku, biorąc pod uwagę rożne możliwości pozyskania środków zewnętrznych na funkcjonowanie instytucji kultury. Podczas rozmowy wykazał się wiedzą teoretyczną i praktyczną niezbędną do wykonywania pracy na ww. stanowisku oraz zaprezentował się jako osoba posiadająca predyspozycje osobowościowe do kierowania zespołem pracowników i doświadczenie wynikające z pracy w administracji publicznej i aktywności społecznej.

Wszystkim osobom, które złożyły dokumenty aplikacyjne w niniejszym konkursie, dziękuję za zainteresowanie ofertą pracy i udział w postępowaniu konkursowym.

Dokumenty aplikacyjne osób, które zakwalifikowały się do II etapu postępowania konkursowego, będą przechowywane przez okres 3 miesięcy, po tym okresie zostaną zwrócone drogą pocztową kandydatom ubiegającym się o stanowisko dyrektora.

 

do pobrania:

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!