Kłodzko - www.klodzko.pl

Fundacja „Razem Możemy Więcej” przy Domu Dziecka w Kłodzku z siedzibą w Kłodzku, ul. Korczaka 1, nr KRS 0000474442 złożyła ofertę realizacji zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn.: Akcja: „FORT OWCZA GÓRA”

Uznając za celowość realizacji zadania publicznego przez w/w podmiot na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. 2020 r., poz. 1057 ze zm.) ofertę zamieszcza się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Kłodzku, na stronie internetowej Miasta Kłodzka oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta w Kłodzku. Zgodnie z cytowanym artykułem w/w. ustawy, każdy w terminie 7 dni roboczych od dnia podania oferty do publicznej wiadomości, tj. od dnia 6 października do dnia 13 października 2021 r. może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Uwagi można składać na Formularzu uwag droga mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres Urzędu Miejskiego w Kłodzku, pl. B. Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko. Rozpatrywane będą wyłącznie uwagi, które wpłyną w ww. terminie.

więcej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!