Kłodzko - www.klodzko.pl

Ogloszenie o wynikach otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej pn. ,,Prowadzente Noclegowni dla osób bezdomnych z terenu miasta Kłodzko, skierowanych ptzez ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodzku w okresie l kwietnia 202Ir. do 31 grudnia 2021r".

treść ogłoszenia do pobrania w formacie .pdf

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!