Kłodzko - www.klodzko.pl

Urząd Miasta w Kłodzku realizując kolejny krok w ułatwieniu Klientom korzystania z usług Urzędu umieścił przy wejściu do budynku (od strony Straży Miejskiej) specjalną skrzynkę podawczą. Prosimy wrzucać do niej korespondencję pisemną kierowaną do Urzędu.

Każde pismo kierowane za pomocą tej formy kontaktu z Urzędem będzie poddane 24 godzinnej kwarantannie. Oznacza to, że datą złożenia wpływającego za pomocą skrzynki podawczej pisma będzie data jego rejestracji. Nie będą wydawane potwierdzenia wrzucenia korespondencji do skrzynki podawczej oraz nie będą wysyłane zwrotne potwierdzenia wpływu.

W dalszym ciągu obsługa klientów odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach, tj. sprawy wymagające osobistego stawiennictwa w Urzędzie, będą załatwiane, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym z odpowiedzialnym za prowadzenie tych spraw pracownikiem, na parterze przy Biurze Obsługi Ludności.

Biuro Obsługi Ludności czynne jest w godz. od 7:30 do 14:00 z obowiązującymi obostrzeniami.

Przypominamy, że w Urzędzie sprawy można załatwiać z wykorzystaniem:

  • Korespondencji tradycyjnej – przesyłając dokumenty podpisane odręcznie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub wrzucając go do przygotowanej przy wejściu do Urzędu skrzynki podawczej,
  • Korespondencji elektronicznej z wykorzystaniem elektronicznej skrzynki podawczej Urzędu na platformie ePUAP:

Urząd Miasta w Kłodzku

  • ePUAP adres skrytki: /UMKlodzko/skrytka
  • Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta
  • oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W skrzynce podawczej prosimy nie umieszczać pism z zakresu:
o Dowodów osobistych
o Ewidencji ludności
o CEIDG
o Dopisywania do spisu wyborców (jednorazowo) i do stałego rejestru wyborców
o Rejestracji stanu cywilnego z wyłączeniem wniosków o wydanie odpisu stanu cywilnego

Powyższe sprawy wymagają osobistego stawienia się w urzędzie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym z odpowiedzialnym za prowadzenie tych spraw pracownikiem.

Kontakt telefoniczny do pracowników Urzędu Miasta w Kłodzku dostępny jest na stornie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Kłodzku - Wykaz telefonów

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!