Kłodzko - www.klodzko.pl

harmonogram odbioru odpadów komunalnych

harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla Kłodzka na rok 2021:

 

Ogłoszenie o firmie odbierającej odpady z terenu Kłodzka oraz punkcie selektywnego zbierania odpadów komunalnych

Usługę odbioru i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Miasta Kłodzka, wykonuje firma: ENERIS Surowce S.A. oddział we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8, 54-519 Wrocław z siedzibą w Kielcach, ul. Zagnańska 232a, 25-563 Kielce Dane kontaktowe: Biuro Obsługi Klienta: ul. Objazdowa 12, 57-300 Kłodzko, Tel. 74 / 865 54 53; tel. kom: +48 880 789 410, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przypominamy, że do obowiązków właściciela nieruchomości należy obowiązek wyposażenia jej w pojemnik. Pojemnik może być zakupiony na własność lub udostępniony odpłatnie (wydzierżawiony) od firmy odbierającej odpady na zlecenie gminy lub od innej firmy, która w swojej ofercie posiada taką usługę.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!