Kłodzko - www.klodzko.pl

Miło nam poinformować, że w ramach realizacji projektu „Wsparcie na starcie! Pomoc rodzinie oraz wsparcie pieczy zastępczej poprzez utworzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w Centrum Aktywności Lokalnej w Kłodzku” rozpoczyna działalność pierwsza Placówka Wsparcia Dziennego w Kłodzku, która mieści się w budynku CAL przy ul. Łukasińskiego 43.

Placówka będzie czynna od poniedziałku do piątku od. Godz. 11.00 do godz. 19.00. Dzieci z terenu Kłodzka otrzymają pomoc w nauce, wsparcie pedagogiczne, logopedyczne, socjoterapeutyczne.

Gmina Miejska Kłodzko pozyskała na realizację projektu ponad 1,2 mln zł dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WD 2014-2020.

unia EFS

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!