Kłodzko - www.klodzko.pl

DECYZJA Nr 9/2020 STAROSTY KŁODZKIEGO z dnia 16.10.2020 roku w sprawie odwołania alarmu przeciwpowodziowego

Na podstawie art. 34 ust. 1 a Ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz.U.2020.920 t.j.), w związku ze stabilizacją sytuacji hydrometeorologicznej i obniżaniem się stanów wód na rzekach i potokach powiatu kłodzkiego od godz. 10:00 dnia 16 pażdziernika 2020 r odwołuję ALARM PRZECIWPOWODZIOWY na obszarze powiatu kłodzkiego nadal utrzymuję pogotowie przeciwpowodziowe na w/w obszarze do odwołania.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!