Kłodzko - www.klodzko.pl

informacja o zmianie organizacji ruchu

Uwaga! Od 15 października (czwartek) nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Jana Pawła II w Kłodzku.

Będzie ona dwukierunkowa na całej długości. Będzie zatem można skręcić w prawo z ul. Kościuszki (jadąc od strony stacji paliw) i dojechać ulicą Jana Pawła II na osiedle. Nie będzie można skręcać w lewo z ul. Kościuszki (jadąc od ronda).

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!