Kłodzko - www.klodzko.pl

pogotowie przeciwpowodziowe

Decyzja nr 6/2020 Burmistrza Miasta Kłodzka z dnia 02.09.2020 r.

Na podstawie art. 31a ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym w związku z obniżeniem stanu wód na rzece Nysa Kłodzka odwołuję pogotowie przeciwpowodziowe dla miasta Kłodzka z dniem 02.09.2020 r. od godz. 7.30.

odwołanie pogotowia przeciwpowodziowe dla miasta Kłodzka - ogłoszenie [.pdf rozmiar: 170.63 KB]

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!