Kłodzko - www.klodzko.pl

13.08, godz. 16.00 Międzynarodowy Festiwal Folkloru
miejsce: Kłodzki Skwer Kultury
wstęp wolny

Festiwal o dużych tradycjach i renomie, organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie. Udział w imprezie biorą zespoły folklorystyczne z najdalszych zakątków świata. Festiwal ma formułę objazdową. Grupy przedstawiają swój pogram w każdym z miast współorganizujących.
W Kłodzku w tym roku zaprezentują się zespoły
- „GRIGOR PRLICHEV” Macedonia Północna
- „JEKA” Serbia,
- „KOMÁRŇAN” Słowacja,
- Zespół Pieśni i Tańca 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego „Malbork”
- Zespół Pieśni i Tańca „Nowa Ruda”

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!