Kłodzko - www.klodzko.pl

15.08, godz. 8.00 – 17.00 KWIATY LATA
miejsce: Galeria Sztuki pARTer KOK
wstęp wolny

„Kwiaty Lata” to impreza, która wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń kulturalnych Kłodzka już od ponad 30 lat. Data 15 sierpnia nie jest przypadkowa – tylko związana ze świętem Matki Boskiej Zielnej. Impreza ma charakter konkursu połączonego z wystawą. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest przygotowanie bukietu z kwiatów, ziół, warzyw i innych plonów z działki, ogródka czy lasu.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!