Kłodzko - www.klodzko.pl

18. 08, godz. 16.30 Kolorowe Wakacje w KOK
Warsztaty bębniarskie
miejsce: sala widowiskowa KOK
wstęp wolny

Warsztaty bębniarskie to kolejna propozycja Kłodzkiego Ośrodka Kultury dla dzieci i młodzieży w ramach spędzania wolnego czasu w okresie wakacji. Będzie to spotkanie z rytmem, muzyką, melodią i kreatywnością, którą uczestnicy warsztatów będą mogli sprawdzić grając na bębnach afrykańskich i instrumentach etnicznych.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!