Kłodzko - www.klodzko.pl

3.09, godz. 8.00- 22.00 FESTYN POŻEGNANIE WAKACJI
miejsce: Stadio OSiR
wstęp wolny

W programie:
8:00 Runmageddon Kids
17:00 Święto Latawca
19:00 koncert zespołu NAGO
20:30 koncert Miejskie Granie Cover Band

Członkowie zespołu NAGO pochodzą z różnych planet, ale połączyła ich nagła, niespodziewana i tajemnicza siła. Od tej pory z wielką przyjemnością spotykają się, aby razem tworzyć.
Skład tworzą członkowie takich zespołów jak Jamal, Chilli Crew, Pikes i Humble Buzz. Każdy z nich ma za sobą wiele koncertów na scenach polski i świata, oraz niejeden krążek na swoim koncie. Za melodyjne gitary odpowiedzialny jest Tomasz Księżopolski i Mateusz Galecki, duet idealny. Śpiewa, trochę gra i tańczy Martyna Baranowska i Antek Mąkosa, sekcje tworzą Michał Nowakowski, który oprócz tego, że gra na perkusji, robi piękne harmonie razem z Mateuszem, oraz Kuba Wojciechowski. Za instrumenty klawiszowe odpowiedzialny jest Marcin Włodarczyk.
Sumę ich muzycznych pomysłów gatunkują jako indie/pop, a ich piosenki są bardzo melodyjne i zostają na długo w głowie.

Miejskie Granie Cover Band, to doświadczeni muzycy z rockowym charakterem grający głównie polskie przeboje w stylu “Męskiego Grania”.
Wokalistą i frontmanem zespołu jest Jurand Wójcik finalista drugiej edycji The Voice Of Poland.
Na scenie wspierają Juranda:
Paweł Cieślik - perkusja i produkcja muzyczna
Marek Grzesiak - gitara basowa
Łukasz Szczepański - instrumenty klawiszowe
Maciej Kozubal - gitara
Celem zespołu jest dostarczanie słuchaczom dużej dawki energii oraz pozytywnych emocji w trakcie występów na żywo.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!