Kłodzko - www.klodzko.pl

Gala Noworoczna „Z muzyką przez świat” - 02.01.2022, godz. 17.00

 

miejsce: sala widowiskowa
Bilety: 60 zł parter, 55 zł balkon do nabycia w kasie KOK i na www.kupbilecik.pl

Koncertem Noworocznym „Z muzyką dookoła Świata" zapraszamy Państwa do wyruszenia z Nami w muzyczną podróż. Odwiedzimy ojczyznę Johanna Straussa, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Antoniego Dvoraka, słoneczną Italię i Hiszpanię, wschód i zachód.

Usłyszycie Państwo utwory w językach narodowych od niemieckiego po hiszpański. Podczas koncertu będzie można usłyszeć m. in arie z opery „Rusałka” Antoniego Dvoraka, „Strasznego dworu” Stanisława Moniuszki, popularne walce, polki, czardasze z operetek wiedeńskich i węgierskich kompozytorów, włoskie i hiszpańskie canzonetty .

W podróż zabiorą Państwa artyści, którzy zajmują się wykonywaniem wokalnej i kameralnej muzyki klasycznej, koncertujący na całym świecie:
duet Mateusz i Michał Rożek - pianista i skrzypek,
Monika Piechaczek - sopranistka, realizatorka wielu tras koncertowych w Europie,
Tomasz Tracz - tenor, solista europejskich teatrów muzycznych.
W podróży będzie Nas wspierać przewodnik - konferansjer, który przybliży nam tradycje muzyczne w poszczególnych krajach, wprowadzi w klimat poszczególnych utworów.
Koncert, którym rozpoczniemy Nowy Rok będzie barwny, radosny i orientalny. Zaprosimy Państwa do zabawy, wspólnego śpiewania. Okryjemy wspólnie jak barwna może być muzyczna podróż przez Świat

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!