Kłodzko - www.klodzko.pl

I INTER-FACE KULTURALNY ARH+ w ramach XIV ZADUSZEK WOKALNYCH

06.11, godz. 18.00
I INTER-FACE KULTURALNY ARH+
w ramach XIV ZADUSZEK WOKALNYCH koncert Natalii Niemen i Michała Zator
miejsce: sala widowiskowa
bilety: 39 w przedsprzedaży, 49 w dniu koncertu do kupienia w kasie KOK i na www.biletyna.pl

Pierwszy Inter-Face Kulturalny - ARh+ autorski projekt Agaty Bilińskiej i Roho Konara odbędzie się 6 listopada 2021 roku w ramach XIV Zaduszek Wokalnych Jego głównym założeniem jest umożliwienie spotkania i prezentacji kłodzkiej publiczności znanych postaci ze świata sztuki, którzy łączą w swojej osobie rozmaite dziedziny artyzmu: muzyków, literatów, aktorów, dziennikarzy, równolegle prezentujących swój kunszt na innych płaszczyznach artystycznych.
Zaproszenie na pierwsze tego typu spotkanie przyjęła zjawiskowa wokalistka, kompozytorka, altowiolinistka i malarka - Natalia Niemen.

Wydarzenie będzie miało charakter multi artystyczny albowiem w ramach imprezy będziemy mogli:

  • wysłuchać koncertu Natalii Niemen (vokal, altówka) i Michała Zatora (harfa celtycka, vocal) w programie z improwizacjami poezji Szymona Babuchowskiego i nie tylko
  • obejrzeć zwiastun wystawy prac malarstwa i rysunku Natalii Niemen,
  • wziąć udział w spotkaniu z artystką połączonego z promocją książki "Niebo będzie później" czyli wywiad rzeka z Natalią Niemen, którą przeprowadził z wokalistką Szymon Babuchowski - autor prezentowanych w koncercie wierszy.

Natalia Niemen - altowiolistka, wokalistka, plastyczka, autorka muzyki i tekstów. Z muzyka obcuje od urodzenia, głównie za sprawa ojca – Czesława Niemena. Absolwentka warszawskiej szkoły muzycznej II stopnia im. K. Szymanowskiego w klasie altówki. Pierwsze kroki jako wokalistka stawiała w warszawskim zespole „Woman”.

Michał Zator – harfista, jeden z niewielu muzyków, który wykonuje na harfie autorski repertuar, akompaniując sobie do śpiewu. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!