Kłodzko - www.klodzko.pl

Gala Wiedeńska

Data
03.01.2020 18:00 - 20:00
Lokalizacja
Kłodzki Ośrodek Kultury
URL
http://www.centrum.klodzko.pl

Opis

Koncert w klimacie wiedeńskich koncertów wzbogacony o najbardziej znane arie, duety i tercety musicalowo operetkowe z udziałem publiczności oraz konferansjerki. Będzie dostojnie, zabawnie i tanecznie. Porwiemy publiczność do śpiewu i tańca.

Koncert wykonają muzycy współpracujący z: Operą Wrocławską, Operą Polską, Filharmonią Wrocławską, Filharmonią Opolską a także soliści koncertujący w Polsce i za granicą.

Podczas koncertu usłyszymy następujące utwory:

- intrumentalne  

J. Strauss- Marsz radeckiego
J. Strauss- Walc Fruhlingstimmen
E. Waldteufel- Walc Łyżwiarze
J.J. Strauss- Pizzicato-polka
C. Gardel- Tango z „Zapachu kobiety”
J. Strauss- Wiedeńska krew

- wokalne         

Fr. Lehar- duet Usta milczą, dusza śpiewa
E. Kalman- czardasz Silvy
Fr. Lehar- aria Giuditty
M. Leigh- aria Impossible dream
J. Offenbach- duet barcarola Belle nuit
J. Strauss- aria Adeli
N. Dostal- terzet Am manzanares
J. Bock- aria Gdybym był bogaczem

Zapewniamy wieczór barwnych strojów, niepowtarzalną, noworoczną atmosferę, profesjonalne, na najwyższym poziomie wykonanie. Będą momenty nostalgiczne, ale także wywołujące śmiech.

Czas trwania koncertu 2h.

Polecamy w serwisie

stopka UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!