Umiem Pływać

Utworzono: poniedziałek, 12, marzec 2018

Wydział Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Kłodzka informuje, że od dnia 6 marca 2018 roku rozpoczęły się zajęcia realizowane w ramach programu nauki pływania „Umiem Pływać”.

Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas I – III i obejmuje organizację 20 zajęć na krytej pływalni (po 45 minut ) dla 15 osobowych grup dzieci. Program powszechnej nauki pływania Gmina Miejska Kłodzko realizuje od września 2014 roku. Projekt w całości finansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki i obejmuje następujące wydatki: wejście na basen, wynagrodzenie instruktora, ubezpieczenie.

Gmina zapewnia wkład rzeczowy w postaci opieki nad uczestnikami projektu w czasie zajęć na pływalni oraz wsparcie w rekrutacji uczestników projektu. W roku szkolnym realizowane są dwie edycje, w których prowadzone są zajęcia od marca do czerwca oraz od września do grudnia. Do chwili obecnej uczniowie szkół podległych Gminie Miejskiej Kłodzko uczestniczyli we wszystkich edycjach programu „Umiem Pływać” Są to zajęcia pozalekcyjne.

Głównym celem projektu jest nauka pływania pod okiem profesjonalnego instruktora. W procesie szkolenia najmłodsi uczniowie szkół mają okazję zdobywać nowe umiejętności i opanować sztukę pływania w stopniu podstawowym. Projekt ma na celu promowanie i upowszechnianie aktywnego i zdrowego stylu życia.

Kontakt z radnym

skontaktuj się ze swoim radnym

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

57-300 Klodzko,
Pl. B.Chrobrego1
tel. +48 074 865 46 00
fax: +48 074 867 40 62
E-mail: sekretariat@um.klodzko.pl

BIP: www.um.bip.klodzko.pl/

NIP: 883-10-06-050
REGON: 000526050

Ciekawe strony

serwis internetowy Biuletynu Informacji Publicznej Rada Miejska w Kłodzku Komisje - skład osobowy e puap 240 rewita 240 PGN 240
Kamerki Online w Kłodzku festiwal wrazen Informacja Turystyczna w Kłodzku szlak podziemi rewita 240
sciezka twierdza Podziemna Trasa Turystyczna w Kłodzku Twierdza Kłodzko - serwis internetowy Serwis Internetowy Muzeum Ziemi Kłodzkiej Kryta Pływalnia w Kodzku
Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku Kłodzkie Bractwo Rycerskie Agencja Mienia Wojskowego Wałbrzyska Strefa Ekonomiczna
Monitor Polski Dziennik Ustaw Wyszukiwarka połączeń kolejowych wyszukiwarka połączeń autobuswych Europa Direct Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie i jak je usunąć znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

  Klikając przycisk „zgadzam się” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!