• Życzenia świąteczne

Projekt Plaża 2018

Utworzono: środa, 11, lipiec 2018

 W dniach 6-9 lipca 2018 r. w ramach Projektu Plaża 2018 w Kołobrzegu wspólnie z Kłodzkim Bractwem Rycerskim promowaliśmy Kłodzko, Trasę Podziemną oraz Projekt "Festiwal wrażeń".

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników Projektu Plaża. Pracownicy Wydziału Rozwoju Urzędu Miasta w Kłodzku zadbali o to aby wszyscy zdobyli jak najdokładniejszą informacje i nikt nie odszedł z pustymi rękami. Zainteresowanie wzbudziły liczne materiały informacyjne o walorach naszego miasta. Odwiedzający chętnie sięgali po plan miasta oraz katalog imprez organizowanych w ramach projektu "Festiwal wrażeń". Na chętnych czekały liczne atrakcje przygotowane przez Kłodzkie Bractwo Rycerskie, a m.in.

  • Mini turniej rycerski na bezpieczne miecze
  • Stanowisko katowskie, przy którym można było zrobić sobie okolicznościowe zdjęcie z katem.
  • quizy historyczne
  • prezentacja strojów, uzbrojenia

 

Głównym celem naszego udziału w Projekcie Plaża była promocja Podziemnej Trasy Turystycznej oraz zachęcenie odwiedzających do udziału w zaplanowanych na najbliższym sezonie imprezach w ramach Festiwalu wrażeń.

Kontakt z radnym

skontaktuj się ze swoim radnym

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

57-300 Klodzko,
Pl. B.Chrobrego1
tel. +48 074 865 46 00
fax: +48 074 867 40 62
E-mail: sekretariat@um.klodzko.pl

BIP: www.um.bip.klodzko.pl/

NIP: 883-10-06-050
REGON: 000526050

Ciekawe strony

serwis internetowy Biuletynu Informacji Publicznej Rada Miejska w Kłodzku Komisje - skład osobowy e puap 240 rewita 240 PGN 240
Kamerki Online w Kłodzku festiwal wrazen Informacja Turystyczna w Kłodzku szlak podziemi rewita 240
sciezka twierdza Podziemna Trasa Turystyczna w Kłodzku Twierdza Kłodzko - serwis internetowy Serwis Internetowy Muzeum Ziemi Kłodzkiej Kryta Pływalnia w Kodzku
Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku Kłodzkie Bractwo Rycerskie Agencja Mienia Wojskowego Wałbrzyska Strefa Ekonomiczna
Monitor Polski Dziennik Ustaw Wyszukiwarka połączeń kolejowych wyszukiwarka połączeń autobuswych Europa Direct Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie i jak je usunąć znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

  Klikając przycisk „zgadzam się” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!