Wizyta w Bensheim

Utworzono: wtorek, 24, kwiecień 2018

W dniach 19-22.04.2018 delegacja z Kłodzka w składzie: Zastępca Burmistrza Miasta Kłodzka Wiesław Tracz oraz Zdzisława Górska, Zdzisława Woźniak-Krupska, Aneta Łosiewicz, Radne Miasta Kłodzka, odwiedziła miasto partnerskie w Niemczech – Bensheim.

Podczas wizyty goście wzięli udział w oficjalnym otwarciu skweru miast partnerskich przed ratuszem w Bensheim, na którym znajdują się ławki ze wszystkich miast partnerskich. Ławki nawiązują do historii i kultury poszczególnych miast. Delegacja uczestniczyła także  w inauguracji sezonu winiarskiego – Weinfrühling, zwiedziła fabrykę Sirona - wiodącego producenta sprzętu stomatologicznego na świecie, nowoczesne kino 3D oraz odwiedziła byłego wieloletniego burmistrza Bensheim Georga Stolle.

Podczas wizyty Zastępca Burmistrza Kłodzka Wiesław Tracz wraz z radnymi omówili szczegóły udziału młodzieżowej, piłkarskiej drużyny z Kłodzka w turnieju piłkarskim miast partnerskich, który odbędzie się w dniach 01-03.06.2018 roku w Bensheim. Z rewizytą do Kłodzka wybiera się także burmistrz Bensheim Rolf Richter oraz członkowie Towarzystwa Przyjaźni polsko-niemieckiej Kłodzko-Bensheim. Współpraca partnerska pomiędzy Kłodzkiem i Bensheim układa się bardzo dobrze i stale się rozwija.

Kontakt z radnym

skontaktuj się ze swoim radnym

Galeria zdjęć

Kontakt z nami

57-300 Klodzko,
Pl. B.Chrobrego1
tel. +48 074 865 46 00
fax: +48 074 867 40 62
E-mail: sekretariat@um.klodzko.pl

BIP: www.um.bip.klodzko.pl/

NIP: 883-10-06-050
REGON: 000526050

Ciekawe strony

serwis internetowy Biuletynu Informacji Publicznej Rada Miejska w Kłodzku Komisje - skład osobowy e puap 240 rewita 240 PGN 240
Kamerki Online w Kłodzku festiwal wrazen Informacja Turystyczna w Kłodzku szlak podziemi rewita 240
sciezka twierdza Podziemna Trasa Turystyczna w Kłodzku Twierdza Kłodzko - serwis internetowy Serwis Internetowy Muzeum Ziemi Kłodzkiej Kryta Pływalnia w Kodzku
Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku Kłodzkie Bractwo Rycerskie Agencja Mienia Wojskowego Wałbrzyska Strefa Ekonomiczna
Monitor Polski Dziennik Ustaw Wyszukiwarka połączeń kolejowych wyszukiwarka połączeń autobuswych Europa Direct Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie i jak je usunąć znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

  Klikając przycisk „zgadzam się” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!