Reklama
Home Aktualności Tak było... Pieniądze z balu trafiły do szpitali

Tak było...

OSIĄGNIĘCIA SIATKAREK
Siatkarki z Kłodzka od 5 lat brylują na dolnośląskich parkietach sportowych. Tak było również w...(1032)
Więcej…
Z okazji ich święta
Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kłodzku jak co roku dla uczczenia...(3367)
Więcej…
Rzeźby Brygidy i Tomasza Bijata
Brygida i Tomasz Bijata, małżeństwo z Kłodzka, to autorzy rzeźb, które można oglądać w Galerii...(648)
Więcej…
Alicja Majewska oczarowała kłodzką publiczność
To było naprawdę niesamowite wydarzenie, kiedy na scenie Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, pojawiła...(907)
Więcej…
Przyjaciele Teatru w Kłodzku
29 marca 2014 r. uczciliśmy z niewielkim, bo dwudniowym opóźnieniem, Międzynarodowy Dzień Teatru. Najpierw wystawiony...(621)
Więcej…
Akordeonowa trzynastka
Akordeon to instrument o niesamowicie szerokim spektrum możliwości brzmieniowych i tylko od wykonawcy zależy w...(520)
Więcej…
Pieniądze z balu trafiły do szpitali Drukuj
środa, 07 marca 2012 10:06

Przeszło 55 tys. zł, jakie udało się zebrać podczas III Balu Charytatywnego Liderów Ziemi Kłodzkiej, trafiło na konta palcówek szpitalnych. Wparcie budowy „Przylądka Nadziei” - Kliniki transplantacji szpiku, onkologii i hematologii dziecięcej AM we Wrocławiu oraz oddziału neonatologii SP ZOZ w Kłodzku – to dwa cele, na które zbieraliśmy pieniądze.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że umiemy podarować cząstkę siebie innym. Za wsparcie naszej inicjatywy jeszcze raz dziękuję wszystkim gościom, sponsorom i darczyńcom, którzy przekazali na organizowaną w trakcie balu licytację przedmioty – mówi pomysłodawca balu burmistrz Kłodzka Bogusław Szpytma.

Uroczyste przekazanie czeków (każdy o wartości 27 576 zł) nastąpiło podczas oficjalnych wizyt organizatorów balu w siedzibach wrocławskiej kliniki i kłodzkiego szpitala. Uczestniczył w nich również honorowy patron balu JE Ks. Bp. Ignacy Dec.

Zarówno prof. Alicja Chybicka, kierująca kliniką dla dzieci zmagających się z chorobami nowotworowymi, a także dyrektor SP ZOZ w Kłodzku Jadwiga Radziejewska i ordynator oddziału neonatologicznego Danuta Letniańska-Nierobisz nie kryły wzruszenia, otrzymując czeki z tak wysokimi kwotami. Dziękujemy w imieniu pacjentów przebywających w naszych szpitalach, zwłaszcza tych najmłodszych wymagających największej pomocy  ze strony nas, dorosłych – mówiły panie kierujące placówkami.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1     

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież