Home Aktualności Tak było... Pieniądze z balu trafiły do szpitali
23. finał WOŚP
Zapraszamy 11 stycznia 2015 r. na 23. finał Wielkiej Orkiestry...
IV Turniej Mikołajkowy
Zapraszamy na IV Turniej Mikołajkowy o Puchar Burmistrza Kłodzka KICKBOXING,...
Wół i osioł
OSTATNI SPEKTAKL W ROKU 2014!!!Z okazji zbliżających się rodzinnych i...
ORSZAK TRZECH KRÓLI
"Pokój i radość w rodzinie PROSZĘ, PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ"ORSZAK TRZECH KRÓLI...
geo-turystyka.pl
„Utworzenie miejskiego szlaku geoturystycznego na obszarze miasta Kłodzka”, opartego o...
Jarmark Adwentowy
Adwent to czas radosnego oczekiwania. Jedną ze wspaniałych tradycji tego...
Pieniądze z balu trafiły do szpitali Drukuj
środa, 07 marca 2012 10:06

Przeszło 55 tys. zł, jakie udało się zebrać podczas III Balu Charytatywnego Liderów Ziemi Kłodzkiej, trafiło na konta palcówek szpitalnych. Wparcie budowy „Przylądka Nadziei” - Kliniki transplantacji szpiku, onkologii i hematologii dziecięcej AM we Wrocławiu oraz oddziału neonatologii SP ZOZ w Kłodzku – to dwa cele, na które zbieraliśmy pieniądze.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że umiemy podarować cząstkę siebie innym. Za wsparcie naszej inicjatywy jeszcze raz dziękuję wszystkim gościom, sponsorom i darczyńcom, którzy przekazali na organizowaną w trakcie balu licytację przedmioty – mówi pomysłodawca balu burmistrz Kłodzka Bogusław Szpytma.

Uroczyste przekazanie czeków (każdy o wartości 27 576 zł) nastąpiło podczas oficjalnych wizyt organizatorów balu w siedzibach wrocławskiej kliniki i kłodzkiego szpitala. Uczestniczył w nich również honorowy patron balu JE Ks. Bp. Ignacy Dec.

Zarówno prof. Alicja Chybicka, kierująca kliniką dla dzieci zmagających się z chorobami nowotworowymi, a także dyrektor SP ZOZ w Kłodzku Jadwiga Radziejewska i ordynator oddziału neonatologicznego Danuta Letniańska-Nierobisz nie kryły wzruszenia, otrzymując czeki z tak wysokimi kwotami. Dziękujemy w imieniu pacjentów przebywających w naszych szpitalach, zwłaszcza tych najmłodszych wymagających największej pomocy  ze strony nas, dorosłych – mówiły panie kierujące placówkami.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1     

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież